Nůž na dopisy, rukojeť nože z dřeva Túje, lesklé nerezové konce, 19 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: CPP 2M IN TH
Neohodnoceno
3 334 Kč / ks 2 755,37 Kč bez DPH 3 334 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Nůž na dopisy a obálky, nebo řezací nůž na papír, provedení rukojeti nože z masivního dřeva Túje, lesklý povrch nerezových konců (bolstrů), FORGE DE LAGUIOLE Letter Opener, stainless steel bolsters and Thuya handle. Vždy budete mít svůj dokonalý nůž po ruce. Délka 19 cm. I tento nůž je doplněn tradičním pastýřským křížem.
Zabaleno v krásné dárkové krabičce s certifikátem pravosti výrobce.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

Seznamte se s výrobou unikátních nožů v našem BLOGU

Nože Original Forge de Laguiole mají tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. S jejich elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních materiálů se tyto skládací nože Forge de Laguiole staly skutečnou referencí.

CPP 2M IN TH BRI

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem.
Tento nůž Forge de Laguiole s rukojetí z dřeva Túje (Thuya plicata), Maroko, Severní Afrika byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Má dva nerezové podhlavníky, které chrání rukojeť při každodenním používání . 

Materiál této rukojeti je vyroben ze dřeva Túje. 

Túje

Nůž na dopisy a obálky je možné díky jeho ostří použít i jako řezací nůž na papír. Nůž nemusí nutně plnit pouze svoji praktickou funkci, ale může potěšit a pohladit Vaše estetické vnímání.  Každý, kdo se chystá otevřít obálku nebo dopis, jistě rád provede tento úkon naším nožem. Nůž na dopisy může být ozdobou Vaší vášně pro krásné předměty, proto naše nože pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole, zapadnou do sbírky vašich luxusních pomůcek.

Vždy budete mít skvělý nůž po ruce. Protože jsou všechny vyrobeny ručně z přírodních materiálů, je každý nůž jedinečný. Existuje mnoho kapesních nožů Laguiole na prodej, ale jen málo z nich má kvalitu a vzhled nožů od Forge de Laguiole. Takový nůž vyzařuje chuť a třídu!

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Nože Forge De Laguiole jsou krásné. Aby zůstaly krásné i pro další generace, potřebují Vaši nepatrnou pozornost. V našem blogu naleznete doporučení výrobce, jak pečovat o Vaše nože. Podívejte se na náš blog věnovaný péči o kapesní zavírací nože ZDE.
label

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nůž na obálky a dopisy
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Túje
K čemu se nůž používá: Na dopisy
? Velikost nože: 19 cm
? Označení nože: CPP 2M IN TH
? Váha nože: 50 gramů
? Povrchová úprava: Lesk
Design: Forge De Laguiole
? Péče: Vlhké ošetření
Kusů v balení: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335