Nůž sommelier, rukojeť nože je vyrobena z masivu dřeva Túje, saténový povrch kovových částí, 12 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: SOM TH
Neohodnoceno
4 627 Kč / ks 3 823,97 Kč bez DPH 4 627 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Luxusní otvírák na víno. Tato originální vývrtka na víno má rukojeť, která je vyrobena z masivu dřeva Túje, saténový povrch kovových nerezových  částí. Ručně vyrobeno v kovárně  FORGE DE LAGUIOLE. Sommelier knife, satin finish with Thuya handle. Všechny vinařské nože jsou dodávány s elegantním koženým pouzdrem a certifikátem původu v dárkové krabičce.
Délka nože 12 cm.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

Seznamte se s výrobou unikátních nožů v našem BLOGU

Úplná kontrola výroby, know-how řemeslníků, vysoké standardy kvality a historie jsou zdrojem slávy a podpisu Forge de Laguiole, který ocení všichni znalci. Všechny vývrtky, vinařské nože Forge de Laguiole, jsou ručně vyráběny v kovárně a dílnách, sestavovány a leštěny stejným specializovaným řemeslníkem. Tyto somelierské nože jsou vyrobeny z extrémně kvalitní francouzské nerezové oceli T12, kované vlastními kováři, což je činí extrémně odolnými, a proto vydrží intenzivní použití pro vinařské profesionály i amatéry. Kovárna se skutečně nachází ve vesnici Laguiole ve Francii, která v XIX. století zrodila světově proslulé nože.

SOM TH baner 

Včela je kovaná s pružinou v jednom kuse a většina vývrtek Forge de Laguiole má na rukojeti tradiční pastýřský kříž. Legenda říká, že pastýři do chleba zasazovali ostří nože. Když se nůž postavil svisle, vytvořil s chlebem tvar kříže, což jim poskytlo symbol pro jejich modlitbu.
Kónická spirála s 5 závity optimalizuje funkčnost, zejména pro jemné zátky těch nejlepších historických vín, zatímco čepel je bezzubá, aby se dosáhlo čistého řezu a snadného ostření. Také funguje jako otvírák na uzávěry lahví.
Saténový nebo lesklý povrch: Rukojeti ze vzácného dřeva Forge de Laguiole nabízejí u svých kovových částí (podhlavníky (bolstry), šroub, pružina, včelka, čepel ...) výběr ze saténového (matného) nebo vysoce lesklého (lesklého) povrchu.
Rukojeti Horn (Roh) nebo Bone (Kost) jsou dodávány pouze s lesklým povrchem, s výjimkou tradiční rukojeti kravského rohu Aubrac, která je smontována pouze z matné nerezové oceli.
Rukojeti Horn (Roh) nebo Bone (Kost) jsou dodávány pouze s lesklým povrchem, s výjimkou tradiční rukojeti kravského rohu Aubrac, která je smontována pouze z matné nerezové oceli.
Materiál této rukojeti: Dřevo Túje (Thuya plicata) je těženo v Maroku. Tůje, nádherné dřevo, které čerpá své zdroje z Mount Atlas a získává zralost po mnoho desetiletí, již bylo chváleno Římany a Řeky za jeho hlubokou barvu a fascinující zrno.

Materiál této rukojeti je vyroben ze dřeva Túje
Túje

Doporučujeme: nemyjte vodou ani v myčce. Rukojeti vývrtek Forge de Laguiole jsou vyrobeny z ušlechtilého dřeva nebo rohů. Voda je poškodí. Čas od času můžete vyživovat dřevěné rukojeti včelím voskem nebo minerálním olejem.
Balení: vývrtka, kožené pouzdro, certifikát a dárková krabička

 Ilustrativní obrázekSOM OL baner

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem oficiálním online obchodě nejsou smluvně závazné.

Nože Forge De Laguiole jsou krásné. Aby zůstaly krásné i pro další generace, potřebují Vaši nepatrnou pozornost. V našem blogu naleznete doporučení výrobce, jak pečovat o Vaše vinařské nože. Podívejte se na náš blog věnovaný péči o kapesní zavírací nože ZDE.label

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sommeliérské nože
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Túje
? Velikost nože: 12 cm
? Materiál konců: Nerezová ocel
? Označení produktu: SOM TH
? Váha produktu: 85 gramů
? Délka čepele: 4 cm
? Povrchová úprava: Mat
Design: Forge De Laguiole
? Péče: Vlhké ošetření
Kusů v balení: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335