Neohodnoceno

Nůž sommelier, rukojeť nože je vyrobena z masivu dřeva Révy vinné, saténový povrch kovových částí, 12 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Luxusní otvírák na víno. Tato originální vývrtka na víno má rukojeť, která je vyrobena z masivu dřeva Révy vinné, saténový povrch kovových nerezových  částí. Ručně vyrobeno v kovárně  FORGE DE LAGUIOLE. Sommelier knife Cep de Vigne, satin finish with Grapevine handle. Všechny sommeliérské nože jsou dodávány s elegantním koženým pouzdrem a certifikátem původu v dárkové krabičce. Délka nože 12 cm.

Můžeme doručit do:
6.12.2022
Skladem
Kód: SOM CE
4 686 Kč / ks 3 872,73 Kč bez DPH 4 686 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Réva vinná

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Úplná kontrola výroby, know-how řemeslníků, vysoké standardy kvality a historie jsou zdrojem slávy a podpisu Forge de Laguiole, který ocení všichni znalci.

SOM CE - SOM CE BRI baner

Všechny vývrtky Forge de Laguiole jsou ručně vyráběny v kovárně a dílnách, sestavovány a leštěny stejným specializovaným řemeslníkem. Tyto somelierské nože jsou vyrobeny z extrémně kvalitní francouzské nerezové oceli T12, kované vlastními kováři, což je činí extrémně odolnými, a proto vydrží intenzivní použití pro vinařské profesionály i amatéry. Kovárna se skutečně nachází ve vesnici Laguiole ve Francii, která v XIX. Století zrodila světově proslulé nože.

Včela je kovaná s pružinou v jednom kuse a většina vývrtek Forge de Laguiole má na rukojeti tradiční pastýřský kříž. Legenda říká, že pastýři do chleba zasazovali ostří nože. Když se nůž postavil svisle, vytvořil s chlebem tvar kříže, což jim poskytlo symbol pro jejich modlitbu.

Kónická spirála s 5 závity optimalizuje funkčnost, zejména pro jemné zátky těch nejlepších historických vín, zatímco čepel je bezzubá, aby se dosáhlo čistého řezu a snadného ostření. Také funguje jako otvírák na uzávěry lahví.

Saténový nebo lesklý povrch: Rukojeti ze vzácného dřeva Forge de Laguiole nabízejí u svých kovových částí (podhlavníky (bolstry), šroub, pružina, včelka, čepel ...) výběr ze saténového (matného) nebo vysoce lesklého (lesklého) povrchu.

Rukojeti Horn (Roh) nebo Bone (Kost) jsou dodávány pouze s lesklým povrchem, s výjimkou tradiční rukojeti kravského rohu Aubrac, která je smontována pouze z matné nerezové oceli.

Materiál této rukojeti: Dřevo Révy vinné (Vitis vinifera) je těženo ve Francii a Itálii. Réva vinná, nádherné dřevo, které roste v nejznámějších vinařských oblastech a ve kterém se odráží půdní bohatství a slunce těchto lokalit.

Forge de Laguiole_News Spring 2021_e-37

Réva vinná     

Grape-vine-Vinná-réva_1

Doporučujeme: nemyjte vodou ani v myčce. Rukojeti vývrtek Forge de Laguiole jsou vyrobeny z ušlechtilého dřeva nebo rohů. Voda je poškodí. Čas od času můžete vyživovat dřevěné rukojeti včelím voskem nebo minerálním olejem.

Balení: vývrtka, kožené pouzdro, certifikát a dárková krabička

Ilustrativní obrázek

SOM OL baner

 Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem oficiálním online obchodě nejsou smluvně závazné.

 
 
Ref                                               SOM CE
Materiál rukojeti                  Dřevo Révy vinné z Francie a Itálie
Materiál konců                      Nerezová ocel
Povrchová úprava                Satén
Specifikace                              Délka složená 12 cm, čepel 4 cm, hmotnost 85 gr
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: