Nůž sommelier, rukojeť nože je vyrobena z kravského rohu, leský povrch kovových částí, 12 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: SOM BC
Neohodnoceno
4 627 Kč / ks 3 823,97 Kč bez DPH 4 627 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Luxusní otvírák na víno. Tato originální vývrtka na víno má rukojeť, která je vyrobena z kravského rohu, lesklý povrch kovových nerezových  částí. Ručně vyrobeno v kovárně  FORGE DE LAGUIOLE. Sommelier knife, shiny finish with cow horn handle. Všechny sommeliérské nože jsou dodávány s elegantním koženým pouzdrem a certifikátem původu v dárkové krabičce. 

Délka nože 12 cm.

Detailní informace

Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Úplná kontrola výroby, know-how řemeslníků, vysoké standardy kvality a historie jsou zdrojem slávy a podpisu Forge de Laguiole, který ocení všichni znalci.

Všechny vývrtky Forge de Laguiole jsou ručně vyráběny v kovárně a dílnách, sestavovány a leštěny stejným specializovaným řemeslníkem. Tyto somelierské nože jsou vyrobeny z extrémně kvalitní francouzské nerezové oceli T12, kované vlastními kováři, což je činí extrémně odolnými, a proto vydrží intenzivní použití pro vinařské profesionály i amatéry. Kovárna se skutečně nachází ve vesnici Laguiole ve Francii, která v XIX. Století zrodila světově proslulé nože.

SOM BC baner

Včela je kovaná s pružinou v jednom kuse a většina vývrtek Forge de Laguiole má na rukojeti tradiční pastýřský kříž. Legenda říká, že pastýři do chleba zasazovali ostří nože. Když se nůž postavil svisle, vytvořil s chlebem tvar kříže, což jim poskytlo symbol pro jejich modlitbu.

Kónická spirála s 5 závity optimalizuje funkčnost, zejména pro jemné zátky těch nejlepších historických vín, zatímco čepel je bezzubá, aby se dosáhlo čistého řezu a snadného ostření. Také funguje jako otvírák na uzávěry lahví.

Saténový nebo lesklý povrch: Rukojeti ze vzácného dřeva Forge de Laguiole nabízejí u svých kovových částí (podhlavníky (bolstry), šroub, pružina, včelka, čepel ...) výběr ze saténového (matného) nebo vysoce lesklého (lesklého) povrchu.

Rukojeti Horn (Roh) nebo Bone (Kost) jsou dodávány pouze s lesklým povrchem, s výjimkou tradiční rukojeti kravského rohu Aubrac, která je smontována pouze z matné nerezové oceli.

Materiál rukojeti: Francouzský roh Aubrac Taurus. Aubrac je francouzská robustní a dlouhověká horská kráva (Bos taurus) z Massif Central v oblasti Plateau de L'Aubrac, přesně tam, kde se nachází Forge de Laguiole.

Doporučujeme: nemyjte vodou ani v myčce. Rukojeti vývrtek Forge de Laguiole jsou vyrobeny z ušlechtilého dřeva nebo rohů. Voda je poškodí. Čas od času můžete vyživovat dřevěné rukojeti včelím voskem nebo minerálním olejem.

Balení: vývrtka, kožené pouzdro, certifikát a dárková krabička

 

Ilustrativní obrázek

SOM OL baner

 

 

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem oficiálním online obchodě nejsou smluvně závazné.

 

 
Ref                                               SOM BC
Materiál rukojeti                  Kravský roh 
Materiál konců                      Nerezová ocel
Povrchová úprava                Vysoký lesk
Specifikace                              Délka složená 12 cm, čepel 4 cm, hmotnost 85 gr 
label

Doplňkové parametry

Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Roh skotu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: