Neohodnoceno

Kapesní zavírací nůž, rukojeť nože z dřeva Túje, lesklé mosazné konce a kroužek na klíček, 7 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kapesní ručně vyráběný zavírací nůž, klíčenka a přívěsek na klíče, provedení rukojeti nože z masivního dřeva Túje, lesklý povrch mosazných konců (bolstrů) a kroužek na klíček, FORGE DE LAGUIOLE Folding knife, 7 cm, brass bolsters and Thuya handle with keyring. Vždy budete mít svůj dokonalý nůž po ruce. Délka 7 cm. 

Můžeme doručit do:
27.9.2022
Skladem
Kód: 1270 TH
1 881 Kč / ks 1 554,55 Kč bez DPH 1 881 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Túje
K čemu se nůž používá: Na klíče
? Velikost nože: 7 cm

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Zavírací nože Original Forge de Laguiole® mají tenkou a zakřivenou siluetu, která se objevila ve 20. letech 20. století. S jejich elegancí, dokonalou povrchovou úpravou a použitím kvalitních materiálů se tyto skládací nože Forge de Laguiole® staly skutečnou referencí.

Čepele jsou kované za tepla z francouzské oceli (T12), vyrobené speciálně pro Forge de Laguiole®, která poskytuje výjimečné ostří a zaručuje vysokou odolnost. Rukojeti jsou vyrobeny ručně z mnoha vzácných materiálů vždy jedním nožířem.

Tento zavírací nůž Forge de Laguiole® s rukojetí z tmavého kravského rohu byl ručně vyroben v naší manufaktuře ve francouzském Laguiole podle tradice výroby nožů sahající do roku 1828. Má dva mosazné podhlavníky, které chrání rukojeť při každodenním používání.

 

Materiál této rukojeti je vyroben ze dřeva Túje

Túje

 

Materiál této rukojeti je vyroben ze dřeva Túje (Thuya plicata), které je je těženo v Maroku. Túje, nádherné dřevo, které čerpá své zdroje z Mount Atlas a získává zralost po mnoho desetiletí, již bylo chváleno Římany a Řeky za jeho hlubokou barvu a fascinující zrno.

Klíčenka nebo přívěšek na klíče a funkční zavírací nůž, skvělá kombinace pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole. Tyto luxusní přívěsky na klíče si najdou uplatnění jako pánská klíčenka, přívěšek na klíče pro ženy, přívěšek na klíče od auta a ve spoustě dalších kombinacích. Tyto originální přívěsky na klíče jsou ručně vyrobené ve Francii a budou opravdovým řemeslným uměním ve vaší ruce. Protože jsou všechny vyrobeny ručně z přírodních materiálů, je každý nůž jedinečný. Existuje mnoho kapesních nožů Laguiole na prodej, ale jen málo z nich má kvalitu a vzhled nožů od Forge de Laguiole. Takový nůž vyzařuje chuť a třídu!

Klíčenka s gravírováním Forge de Laguiole® je luxusní dárek pro Vaše blízké či přátele s nepřekonatelnou kvalitou, dlouhou životností a výjimečným ostřím.

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem online obchodě nejsou smluvně závazné.

Uvedená velikost udává délku zavřeného nože.

 

 
Ref                                               1270 TH
 
Materiál rukojeti                 Dřevo Tůje (Thuya plicata)
 
Materiál konců                      Mosaz, 2 Bolstry
 
Povrchová úprava                Vysoký lesk
 
Délka                                         7 cm
label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: