Nůž na golf, rukojeť nože Stamina Wood, vysoce leštěné mosazné konce, 10 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: RP 9 ST VE
1 hodnocení
3 425 Kč / ks 2 830,58 Kč bez DPH 3 425 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Kapesní nůž pro golfistu patří mezi golfové potřeby, jehož rukojeť je vyrobena z velice odolného dřeva Stamina Wood, slouží pro opravu divotu na greenu nebo ho můžeme použít i jako markovátko. Mosazné konce jsou ve vysokém lesku, ručně vyrobeno v kovárně FORGE DE LAGUIOLE. Stamina Wood golf knive. Vše zabaleno v dárkové krabičce s certifikátem původu. Tento produkt ocení všichni golfoví nadšenci a je to skvělý dárek pro golfistu
Délka zavřeného nože 10 cm.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

Seznamte se s výrobou unikátních nožů v našem BLOGU

 

Kapesní nůž pro golfistu neodmyslitelně patří mezi golfové potřeby, které Vám pomohou opravit divot po Vaší skvělé ráně a na greenu poslouží jako markovátko. Díky své originalitě, kvalitě ručního zpracování a nevšednosti, poslouží i jako skvělý dárek pro golfistu. Vaše vybavení na golf by nemělo postrádat tento luxusní nůž pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole, je to řemeslné umění ve Vaší kapse, které bude obdivovat každý člen flightu. Nože Forge de Laguiole pro golfisty jsou se zaobleným ostřím, které zajistí bezpečnost při jejich používání.
Tento golfový nůž, i luxusní dárek pro golfisty Forge de Laguiole, je pravděpodobně nejlepším nástrojem pro opravu divotu na světě, má mosazné konce a vložky.

 

Divot

Divot

 

Ruční výroba ve francouzské vesnici Laguiole  firmy Forge de Laguiole je  skutečně a zdaleka nejvyšší kvality nabízené na dnešním trhu. Každé z těchto mistrovských děl je navíc plně ručně vyrobeno stejným řemeslníkem, aby byla zajištěna hrdost na dokončený kus.
Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem oficiálním online obchodě nejsou smluvně závazné.   

 
Délka zavřeného nože         10 cm          s otevřenou čepelí         16 cm          plné rozevření          21 cm     
 
Nože Forge De Laguiole jsou krásné. Aby zůstaly krásné i pro další generace, potřebují Vaši nepatrnou pozornost. V našem blogu naleznete doporučení výrobce, jak pečovat o Vaše nože. Podívejte se na náš blog věnovaný péči o kapesní zavírací nože ZDE.
label

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože na golf
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Stamina wood
K čemu se nůž používá: Na golf
? Velikost nože: 10 cm
? Materiál konců: Mosaz
? Označení produktu: RP 9 ST VE
? Délka nože: 21 cm
? Váha nože:
? Povrchová úprava: Lesk
Design: Forge De Laguiole
? Péče: Vlhké ošetření
Kusů v balení: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335