Nůž na golf, rukojeť nože vyrobena z kravského Rohu, vysoce leštěné mosazné konce, 10 cm, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: RP 9 B
Neohodnoceno
3 698 Kč / ks 3 056,20 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.1.2023

Kapesní nůž pro golfistu patří mezi golfové potřeby, jehož rukojeť je vyrobena z kravského Rohu slouží pro opravu divotu na greenu nebo jako "markovátko". Mosazné konce jsou ve vysokém lesku, ručně vyrobeno v kovárně FORGE DE LAGUIOLE. Horn golf knive. Vše zabaleno v dárkové krabičce s certifikátem původu. Tento produkt ocení všichni golfoví nadšenci a je to skvělý dárek pro golfistu.
Délka zavřeného nože 10 cm. 

Detailní informace

Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

 

fabrika

Kapesní nůž pro golfistu neodmyslitelně patří mezi golfové potřeby, které Vám pomohou opravit divot po Vaší skvělé ráně a na greenu poslouží jako markovátko. Díky své originalitě, kvalitě ručního zpracování a nevšednosti, poslouží i jako skvělý dárek pro golfistu. Vaše vybavení na golf by nemělo postrádat tento luxusní nůž pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole, je to řemeslné umění ve Vaší kapse, které bude obdivovat každý člen flightu.Nože Forge de Laguiole®  pro golfisty jsou se zaobleným ostřím, které zajistí bezpečnost při jejich používání.

 

Tento golfový nástroj luxusní dárek pro golfisty Forge de Laguiole, který je pravděpodobně nejlepším nástrojem pro opravu divotu na světě, má mosazné konce a vložky.

 

Divot
Divot

 

Ruční výroba ve francouské vesnici Laguiole  firmy Forge de Laguiole je  skutečně a zdaleka nejvyšší kvality nabízené na dnešním trhu. Každé z těchto mistrovských děl je navíc plně ručně vyrobeno stejným řemeslníkem, aby byla zajištěna hrdost na dokončený kus.

 

Protože většina použitých materiálů je přírodního původu, je pravděpodobné, že se jejich vzhled (barva, žilkování, zrno) bude u jednotlivých položek lišit. Fotografie v našem oficiálním online obchodě nejsou smluvně závazné.

 

Ref                                                 RP 9 B 
Materiál rukojeti                    Špička rohu domácího skotu
Materiál konců                        Mosaz
Povrchová úprava                  Vysoký lesk
Délka zavřeného nože         10 cm          s otevřenou čepelí         16 cm          plné rozevření          21 cm     

label
 

Doplňkové parametry

Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Roh skotu
K čemu se nůž používá: Na golf

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: