Neohodnoceno

Porcovací nůž + vidlička s rukojetí z Olivového dřeva, ruční výroba, sada 2 kusů FORGE DE LAGUIOLE

Porcovací sada, nůž a vidlička s rukojetí z Olivového dřeva, matné kovové konce. Tato sada je skvělým doplněním procesu stolování. Nůž i vidlička jsou ručně vyráběné v kovárně FORGE DE LAGUIOLE Carwing set, matt finish with Olive handle, set of 2. Sada 2 kusů nůž + vidlička dodávaná v krásné dárkové krabičce.

 
Můžeme doručit do:
21.9.2021
Skladem
Kód: SD 2M IN OL
6 921 Kč / ks 5 719,83 Kč bez DPH 3 460,50 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Oliva

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

Fabrika 300

 

Originální nože Forge de Laguiole® jsou zcela ručně vyráběny ve vlastní kovárně a dílnách ve vesnici Laguiole ve Francii, kde to všechno začalo v roce 1829. Každý nůž je výsledkem mimořádné kombinace materiálů, know-how a práce jejich mistrovských kovářů, kteří pracují s přesností zlatníka. Nože Forge de Laguiole® se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečnou špičku staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců krásných ostrých nožů.

 

 

Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní francouzské oceli T12, která je vyráběna výhradně pro Forge de Laguiole®. Jsou kovány na 1 000 ° C ve vlastních dílnách kovárny ve francouzském Laguiole.

 

Včela, napoleonský císařský symbol, jak říká říká legenda, je vyřezána pilníkem a rytcem a většina steakových nožů Forge de Laguiole má na rukojeti tradiční pastýřský kříž. Pastýři zasazovali ostří nože do chleba. Když se nůž postavil svisle, vytvořil s chlebem tvar kříže, což jim poskytlo symbol pro jejich modlitbu.

 

Rukojeť modelu: Olivové dřevo (Olea) vytěžené v Itálii a Francii. 

Rukojeť ze dřeva je vylepšena dvěma nerezovými podložkami (tzv bolstry) kovanými a upevněnými na kovové vložce, která je před sestavením nože vyvrtána a vyleštěna. Pomáhají chránit rukojeť při každodenním používání.

 

Materiál této rukojeti je vyroben z Olivového dřeva

Oliva

 

Saténový nebo lesklý povrch: z estetického hlediska zkušení kováři z Forge de Laguiole věří, že rukojeti ze vzácného dřeva budou stejně krásné se saténovým (matným) nebo lesklým (lesklým) povrchem ocelová konstrukce (čepel, podhlavníky, pružina, včela ...). Je to otázka osobní volby a stylu. Vyberte si požadovanou možnost.

 

Unikátní: Žádné dva nože nebo vidličky nejsou úplně stejné. Každé dřevo nebo roh je jedinečné a během svého životního cyklu si vyvinulo různé odstíny a vzory. Díky tomu jsou tradiční nože Laguiole jedinečné. Vaše modely proto pravděpodobně budou mít jiné odstíny než ty na našich fotografiích. Ale zaručujeme vám, že jsou všechny krásné a Forge de Laguiole věnuje velkou pozornost při kompletaci rukojetí do jedné krabice.

 

Péče: nepoužívejte myčku nádobí. Dlouhodobý kontakt s vodou má za následek popraskání vzácného dřeva a rohů. V případě potřeby čepel ručně omyjte houbou, horkou vodou a čisticím prostředkem. Pokud je nutné rukojeť očistit, použijte suchou látku k odstranění toho, co je třeba odstranit. Doporučujeme časem ošetřit rukojeť olejem (například na teak)

 

Kolekce stolních nožů Traditional Forge de Laguiole® je dokonalou kombinací tradičního řemesla, kvality a kultivovanosti. Nůž Original Forge de Laguiole®  se vyznačuje plynulým a hedvábným řezem, který s láskou a péčí podtrhuje potěšení z pečlivě připraveného jídla a stolního setu.

Pracujeme s přírodními materiály, jejichž textury a barvy se mohou lišit. Fotografie na tomto webu nejsou smluvně závazné.

 

Sada nůž a vidlička

Ref                                     SD 2M IN OL

Délka nože                      30,5 cm

Délka vidličky               25,5 cm

Rukojeť                            Olivové dřevo

Povtrch                            Mat

Box                                    Set 2 kusy

Design                              Traditional

Péče                                   Nevhodný do myčky na nádobí

label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: