Porcovací nůž + vidlička s rukojetí z kosti Aubrac Taurus, ruční výroba, sada 2 kusů FORGE DE LAGUIOLE

Kód: SD 2M IN OS
1 hodnocení
8 573 Kč / sada 7 085,12 Kč bez DPH 4 286,50 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.2.2023

Porcovací sada, nůž a vidlička na maso s rukojetí z kosti Aubrac Taurus, lesklé kovové konce. Tento masový příbor je skvělým doplněním procesu stolování. Nůž i vidlička jsou ručně vyráběné v kovárně FORGE DE LAGUIOLE Carwing set, shiny finish with bone Aubrac Taurus handle, set of 2. 
Sada 2 kusů nůž + vidlička dodávaná v krásné dárkové krabičce.

 

Detailní informace

Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

Fabrika 300

Porcovací vidlička na maso s tradičním designem francouzkého venkova je doplněna nožem s velice kvalitním ostřím, kterému v naší kovárně věnujeme opravdu velkou pozornost a díky tomu kuchyňský krájecí nůž velice lehce proniká do vaší pečeně i s tou nejsilnější kůrkou. Vaše pečeně bude vždy nakrájena na tloušťku, kterou požadujete. Porcovací sada vždy zdůrazní skvělý dojem při podávání jídla.  Naše kovárna Forge de Laguiole s důrazem na design a kvalitu zpracování vytváří ty nejlepší nože do kuchyně a to platí i pro porcovací sadu, která obsahuje dva produkty: nůž na pečeni a vidlička na maso. Pokud se spojí precizní zpracování se jménem známého designéra vznikají opravdu luxusní nože do kuchyně nebo na Váš stůl, které vyniknou a zpříjemní atmosféru stolování a vy si je zamilujete.

Originální nože Forge de Laguiole® jsou zcela ručně vyráběny ve vlastní kovárně a dílnách ve vesnici Laguiole ve Francii, kde to všechno začalo v roce 1829. Každý nůž je výsledkem mimořádné kombinace materiálů, know-how a práce jejich mistrovských kovářů, kteří pracují s přesností zlatníka. Nože Forge de Laguiole® se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečnou špičku staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců krásných ostrých nožů.

 

Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní francouzské oceli T12, která je vyráběna výhradně pro Forge de Laguiole®. Jsou kovány na 1 000 ° C ve vlastních dílnách kovárny ve francouzském Laguiole.
Včela, napoleonský císařský symbol, jak říká říká legenda, je vyřezána pilníkem a rytcem a většina steakových nožů Forge de Laguiole má na rukojeti tradiční pastýřský kříž. Pastýři zasazovali ostří nože do chleba. Když se nůž postavil svisle, vytvořil s chlebem tvar kříže, což jim poskytlo symbol pro jejich modlitbu.
Rukojeť modelu: Francouzská kost Aubrac Taurus. Aubrac je francouzská robustní a dlouhověká horská kráva (Bos taurus) z Massif Central v oblasti Plateau de L'Aubrac, přesně tam, kde se nachází Forge de Laguiole®.
Rukojeť ze vzácné kosti je vylepšena dvěma nerezovými podložkami (tzv bolstry) kovanými a upevněnými na kovové vložce, která je před sestavením nože vyvrtána a vyleštěna. Pomáhají chránit rukojeť při každodenním používání.

Materiál rukojeti kost Aubrac Taurus
Bone Aubrac Taurus 2

Saténový nebo lesklý povrch: z estetického hlediska zkušení kováři z Forge de Laguiole věří, že rukojeti ze vzácného dřeva budou stejně krásné se saténovým (matným) nebo lesklým (lesklým) povrchem ocelová konstrukce (čepel, podhlavníky, pružina, včela ...). Je to otázka osobní volby a stylu. Vyberte si požadovanou možnost.
Unikátní: Žádné dva nože nebo vidličky nejsou úplně stejné. Každé dřevo nebo roh je jedinečné a během svého životního cyklu si vyvinulo různé odstíny a vzory. Díky tomu jsou tradiční nože Laguiole jedinečné. Vaše modely proto pravděpodobně budou mít jiné odstíny než ty na našich fotografiích. Ale zaručujeme vám, že jsou všechny krásné a Forge de Laguiole věnuje velkou pozornost při kompletaci rukojetí do jedné krabice.
Péče: nepoužívejte myčku nádobí. Dlouhodobý kontakt s vodou má za následek popraskání vzácného dřeva a rohů. V případě potřeby čepel ručně omyjte houbou, horkou vodou a čisticím prostředkem. Pokud je nutné rukojeť očistit, použijte suchou látku k odstranění toho, co je třeba odstranit. Doporučujeme časem ošetřit rukojeť olejem (například na teak)
Kolekce stolních nožů Traditional Forge de Laguiole® je dokonalou kombinací tradičního řemesla, kvality a kultivovanosti. Nůž Original Forge de Laguiole®  se vyznačuje plynulým a hedvábným řezem, který s láskou a péčí podtrhuje potěšení z pečlivě připraveného jídla a stolního setu.
Pracujeme s přírodními materiály, jejichž textury a barvy se mohou lišit. Fotografie na tomto webu nejsou smluvně závazné.

Sada nůž a vidlička

Ref                                      SD 2M IN OS
Délka nože                      30,5 cm
Délka vidličky              25,5 cm
Rukojeť                            Kost Aubrac Taurus
Povtrch                            Lesk
Box                                     Set 2 kusy
Design                              Traditional
Péče                                   Nevhodný do myčky na nádobí

label

Doplňkové parametry

Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Kost skotu
K čemu se nůž používá: Porcování
? Velikost nože: 31 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: