Vidličky příborové tradiční, rukojeť z Ebenového dřeva, sametový povrch kovové části, 6 ks, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: FE6 2M IN EB
Neohodnoceno
10 902 Kč / sada 9 009,92 Kč bez DPH 1 817 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Vidlička. Příborové tradiční vidličky, mají rukojeť vyrobenou z Ebenového dřeva. Vidlička má kovanou kovovou část, která je v matném sametovém provedení a je ručně vyráběná v kovárně  FORGE DE LAGUIOLE. Forks, Satin finish with Ebony handle, set of 6. Vidličky a nože jsou baleny samostatně v sadách a v pěkných dárkových krabičkách.
Sada 6 kusů vidliček.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT
fabrika

Náš sortiment vidliček Forge de Laguiole® se perfektně hodí k vašim stolním nožům. Vidlička a nůž spolu vytvoří luxusní příbor, který svojí elegancí a jemností přináší vašemu stolu sofistikovanost a autentičnost při každodenním používání a také při zvláštních příležitostech.

EB stolování

Jídelní příbory na stole jsou nejen rukopisem Vašeho stolování, ale také vizitkou pro Vaši estetičnost, smysl pro kvalitu a cit pro krásu. Steakové nože doplněné o vidličky ze stejných materiálů zkompletují steakové příbory pro Váš stůl. Naše jídelní příbory, jsou luxusní příbory, které mají vše co od takových sad očekáváte. Kvalitu provedení na vysoké řemeslné úrovni, pečlivý výběr použitých materiálů, tradici a hlavně dostatečný nádech luxusu při Vašem stolování. Kvalitní příbory podtrhuje jejich extrémně dlouhá životnost. Tu zaručujeme pečlivým výběrem materiálů pro tyto jídelní příbory. Například příbory s dřevěnou rukojetí jsou vyráběny z masivů druhů dřevin, dovážených z celého světa. A třeba materiál pro vidličky a nože, získávaný z kravského plemene Taurus, obrazně řečeno, hlídáme od jeho narození.

Materiál rukojeti je vyroben z Ebenového dřeva
Ebony-Eben

Pracujeme s přírodními materiály, jejichž textury a barvy se mohou lišit. Fotografie na tomto webu nejsou smluvně závazné.
label

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolování
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Eben
? Označení produktu: FE6 2M IN EB
? Váha produktu: 90 gramů
? Délka: 20,3 cm
? Povrchová úprava: Lesk
Design: Tradiční
Péče: Vlhké ošetření
Kusů v balení: 6 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335