Neohodnoceno

Steakový nůž s rukojetí z kosti Aubrac Taurus, ruční výroba, sada 6 kusů FORGE DE LAGUIOLE

Steakové tradiční stolní nože s rukojetí z kosti kravského plemene Aubrac Taurus, vysoký lesk nerezových konců, nože jsou ručně vyráběné v kovárně  FORGE DE LAGUIOLE,  Table knives, high polished finish with Bone handle, set of 6. Nože jsou dodávány samostatně bez ostatních příborových příslušenství. Sada 6 kusů nožů balených v krásné dárkové krabičce.

Můžeme doručit do:
21.9.2021
Skladem
Kód: T6 2M IN OS
16 335 Kč / ks 13 500 Kč bez DPH 2 722,50 Kč / 1 ks
Kategorie: Steakové nože
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Kost skotu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

Fabrika 300

 

Originální nože Forge de Laguiole® jsou zcela ručně vyráběny ve vlastní kovárně a dílnách ve vesnici Laguiole ve Francii, kde to všechno začalo v roce 1829. Každý nůž je výsledkem mimořádné kombinace materiálů, know-how a práce jejich mistrovských kovářů, kteří pracují s přesností zlatníka. Nože Forge de Laguiole® se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečnou špičku staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců krásných ostrých nožů.

 

 

Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní francouzské oceli T12, která je vyráběna výhradně pro Forge de Laguiole®. Jsou kovány na 1 000° C ve vlastních dílnách kovárny ve francouzském Laguiole.

 

Včela, napoleonský císařský symbol, jak říká říká legenda, je vyřezána pilníkem a rytcem a většina steakových nožů Forge de Laguiole má na rukojeti tradiční pastýřský kříž. Pastýři zasazovali ostří nože do chleba. Když se nůž postavil svisle, vytvořil s chlebem tvar kříže, což jim poskytlo symbol pro jejich modlitbu.

 

Materiál této rukojeti: Francouzská kost Aubrac Taurus. Aubrac je francouzská robustní a dlouhověká horská kráva (Bos taurus) z Massif Central v oblasti Plateau de L'Aubrac, přesně tam, kde se nachází Forge de Laguiole.

Vache CB K

Saténový nebo lesklý povrch: z estetického hlediska zkušení kováři z Forge de Laguiole věří, že rukojeti ze vzácného dřeva budou stejně krásné se saténovým (matným) nebo lesklým (lesklým) povrchem ocelová konstrukce (čepel, podhlavníky, pružina, včela ...). Je to otázka osobní volby a stylu. Vyberte si požadovanou možnost.

 

Unikátní: Žádné dva nože nejsou úplně stejné. Každé dřevo, kost nebo roh je jedinečný a během svého životního cyklu si vyvinul různé odstíny a vzory. Díky tomu jsou tradiční nože Laguiole jedinečné. Vaše modely proto pravděpodobně budou mít jiné odstíny než ty na našich fotografiích. Ale zaručujeme vám, že jsou všechny krásné a Forge de Laguiole® věnuje velkou pozornost při kompletaci rukojetí do jedné krabice.

 

Péče: nepoužívejte myčku nádobí. Dlouhodobý kontakt s vodou má za následek popraskání vzácného dřeva a rohů. V případě potřeby čepel ručně omyjte houbou, horkou vodou a čisticím prostředkem. Pokud je nutné rukojeť očistit, použijte suchou látku k odstranění toho, co je třeba odstranit. 

 

Kolekce stolních nožů Traditional Forge de Laguiole® je dokonalou kombinací tradičního řemesla, kvality a kultivovanosti. Nůž Original Forge de Laguiole®  se vyznačuje plynulým a hedvábným řezem, který s láskou a péčí podtrhuje potěšení z pečlivě připraveného jídla a stolního setu.

Pracujeme s přírodními materiály, jejichž textury a barvy se mohou lišit. Fotografie na tomto webu nejsou smluvně závazné.

Sada 6 stolních nožů

Ref                                      T6 2M IN OS

Délka                                 23,5 cm

Rukojeť                             Kost

Povtrch                             Vysoký lesk

Box                                     Set 6 kusů

Design                               Traditional

Péče                                    Vodě odolný 

label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: