Vidličky příborové tradiční, rukojeť z Kosti Aubrac Taurus, lesklý povrch kovové části, 6 ks, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Kód: FE6 2M IN OS
Neohodnoceno
13 584 Kč / sada 11 226,45 Kč bez DPH 2 264 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Vidlička. Příborové tradiční vidličky, mají rukojeť vyrobenou z Kosti kravského plemene Aubrac Taurus, kovaná kovová část je v lesklém provedení, jsou ručně vyráběné v kovárně  FORGE DE LAGUIOLE. Forks, Shiny finish with Bone handle, set of 6. Vidličky a nože jsou baleny samostatně v sadách a v pěkných dárkových krabičkách.
Sada 6 kusů vidliček.

Detailní informace

3. Poradenský servis
Poradenský servis
Rychlý a osobní přístup k Vašim dotazům
4. Bezpečný obchod
Bezpečný obchod
Historie firmy od roku 1998, garance vrácení peněz i zboží

Detailní popis produktu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE
V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT
fabrika

Náš sortiment vidliček Forge de Laguiole® se perfektně hodí k vašim stolním nožům. Vidlička a nůž spolu vytvoří luxusní příbor, který svojí elegancí a jemností přináší vašemu stolu sofistikovanost a autentičnost při každodenním používání a také při zvláštních příležitostech.
Jídelní příbory na stole jsou nejen rukopisem Vašeho stolování, ale také vizitkou pro Vaši estetičnost, smysl pro kvalitu a cit pro krásu. Steakové nože doplněné o vidličky ze stejných materiálů zkompletují steakové příbory pro Váš stůl. Naše jídelní příbory, jsou luxusní příbory, které mají vše co od takových sad očekáváte. Kvalitu provedení na vysoké řemeslné úrovni, pečlivý výběr použitých materiálů, tradici a hlavně dostatečný nádech luxusu při Vašem stolování. Kvalitní příbory podtrhuje jejich extrémně dlouhá životnost. Tu zaručujeme pečlivým výběrem materiálů pro tyto jídelní příbory. Například příbory s dřevěnou rukojetí jsou vyráběny z masivů druhů dřevin, dovážených z celého světa. A třeba materiál pro vidličky a nože, získávaný z kravského plemene Taurus, obrazně řečeno, hlídáme od jeho narození.

Vache CB K

Materiál rukojeti je vyroben z kosti kravského plemene Aubrac Taurus
Bone Aubrac Taurus 2 

Pracujeme s přírodními materiály, jejichž textury a barvy se mohou lišit. Fotografie na tomto webu nejsou smluvně závazné.

label

Doplňkové parametry

Kategorie: Stolování
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Kost skotu
? Označení produktu: FE6 2M IN OS
? Váha produktu: 90 gramů
? Délka: 20,3 cm
? Povrchová úprava: Lesk
Design: Tradiční
Péče: Vlhké ošetření
Kusů v balení: 6 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
https://www.gutea.cz/admin/archiv-novinek/#news-3335