Neohodnoceno

Vidličky příborové tradiční, rukojeť z Kosti Aubrac Taurus, lesklý povrch kovové části, 6 ks, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Vidlička. Příborové tradiční vidličky, mají rukojeť vyrobenou z Kosti kravského plemene Aubrac Taurus, kovaná kovová část je v lesklém provedení, jsou ručně vyráběné v kovárně  FORGE DE LAGUIOLE. Forks, Shiny finish with Bone handle, set of 6. Vidličky a nože jsou baleny samostatně v sadách a v pěkných dárkových krabičkách. 

Sada 6 kusů vidliček.

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem
Kód: FE6 2M IN OS
13 584 Kč / ks 11 226,45 Kč bez DPH 2 264 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Kost skotu

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

Náš sortiment vidliček Forge de Laguiole® se perfektně hodí k vašim stolním nožům. Vidlička a nůž spolu vytvoří luxusní příbor, který svojí elegancí a jemností přináší vašemu stolu sofistikovanost a autentičnost při každodenním používání a také při zvláštních příležitostech.

Jídelní příbory na stole jsou nejen rukopisem Vašeho stolování, ale také vizitkou pro Vaši estetičnost, smysl pro kvalitu a cit pro krásu. Steakové nože doplněné o vidličky ze stejných materiálů zkompletují steakové příbory pro Váš stůl. Naše jídelní příbory, jsou luxusní příbory, které mají vše co od takových sad očekáváte. Kvalitu provedení na vysoké řemeslné úrovni, pečlivý výběr použitých materiálů, tradici a hlavně dostatečný nádech luxusu při Vašem stolování. Kvalitní příbory podtrhuje jejich extrémně dlouhá životnost. Tu zaručujeme pečlivým výběrem materiálů pro tyto jídelní příbory. Například příbory s dřevěnou rukojetí jsou vyráběny z masivů druhů dřevin, dovážených z celého světa. A třeba materiál pro vidličky a nože, získávaný z kravského plemene Taurus, obrazně řečeno, hlídáme od jeho narození.

 

Vache CB K

Materiál rukojeti je vyroben z kosti kravského plemene Aubrac Taurus

Bone Aubrac Taurus 2

 

Pracujeme s přírodními materiály, jejichž textury a barvy se mohou lišit. Fotografie na tomto webu nejsou smluvně závazné.

Sada 6 stolních nožů

 

Ref                                      FE6 2M IN OS

Rukojeť                             Kost plemene Aubrac Taurus

Povtrch                             Vysoký lesk

Box                                     Set 6 kusů

Design                               Traditional

Péče                                    Vodě odolný 

label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: