Neohodnoceno

Vidličky příborové tradiční, rukojeť z Jalovcového dřeva, sametový povrch kovové části, 6 ks, ruční výroba FORGE DE LAGUIOLE

Vidlička. Příborové tradiční vidličky, mají rukojeť vyrobenou z Jalovcového dřeva, kovaná kovová část je v matném sametovém provedení, jsou ručně vyráběné v kovárně  FORGE DE LAGUIOLE. Forks, Satin finish with Juniper handle, set of 6. Vidličky a nože jsou baleny samostatně v sadách a v pěkných dárkových krabičkách. 

Sada 6 kusů vidliček.

Můžeme doručit do:
4.10.2022
Skladem
Kód: FE6 2M IN GE
10 902 Kč / ks 9 009,92 Kč bez DPH 1 817 Kč / 1 ks
Kategorie: LUXUSNÍ NOŽE
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Jalovec

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

fabrika

 

Náš sortiment vidliček Forge de Laguiole® se perfektně hodí k vašim stolním nožům. Vidlička a nůž spolu vytvoří luxusní příbor, který svojí elegancí a jemností přináší vašemu stolu sofistikovanost a autentičnost při každodenním používání a také při zvláštních příležitostech.

Jídelní příbory na stole jsou nejen rukopisem Vašeho stolování, ale také vizitkou pro Vaši estetičnost, smysl pro kvalitu a cit pro krásu. Steakové nože doplněné o vidličky ze stejných materiálů zkompletují steakové příbory pro Váš stůl. Naše jídelní příbory, jsou luxusní příbory, které mají vše co od takových sad očekáváte. Kvalitu provedení na vysoké řemeslné úrovni, pečlivý výběr použitých materiálů, tradici a hlavně dostatečný nádech luxusu při Vašem stolování. Kvalitní příbory podtrhuje jejich extrémně dlouhá životnost. Tu zaručujeme pečlivým výběrem materiálů pro tyto jídelní příbory. Například příbory s dřevěnou rukojetí jsou vyráběny z masivů druhů dřevin, dovážených z celého světa. A třeba materiál pro vidličky a nože, získávaný z kravského plemene Taurus, obrazně řečeno, hlídáme od jeho narození.

 

Materiál této rukojeti je vyroben ze dřeva Jalovce

Jalovec

 

Pracujeme s přírodními materiály, jejichž textury a barvy se mohou lišit. Fotografie na tomto webu nejsou smluvně závazné.

Sada 6 stolních nožů

 

Ref                                      FE6 2M IN GE

Rukojeť                             Jalovcové dřevo

Povtrch                             Satén

Box                                     Set 6 kusů

Design                               Traditional

Péče                                    Vodě odolný 

label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: