Neohodnoceno

Steakový nůž s rukojetí z Jalovcového dřeva, ruční výroba, sada 6 kusů, FORGE DE LAGUIOLE

Steakové tradiční stolní nože. Nůž s rukojetí z Jalovcového dřeva, je v matném provedení obou konců. Nože jsou ručně vyráběny v kovárně FORGE DE LAGUIOLE Table knives, matt finish with Juniper handle, Set 6 pcs. Nože jsou dodávány samostatně bez ostatních příborových příslušenství. 

Sada 6 kusů nožů balených v krásné dárkové krabičce. 

Můžeme doručit do:
21.9.2021
Skladem
Kód: T6 2M IN GE
12 992 Kč / ks 10 737,19 Kč bez DPH 2 165,33 Kč / 1 ks
Kategorie: Steakové nože
Záruka: 2 roky
? Materiál rukojeti: Jalovec

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

 

Fabrika 300

 

Originální nože Forge de Laguiole® jsou zcela ručně vyráběny ve vlastní kovárně a dílnách ve vesnici Laguiole ve Francii, kde to všechno začalo v roce 1829. Každý nůž je výsledkem mimořádné kombinace materiálů, know-how a práce jejich mistrovských kovářů, kteří pracují s přesností zlatníka. Nože Forge de Laguiole® se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečnou špičku staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců krásných ostrých nožů.

 

 

Čepele jsou vyrobeny z vysoce kvalitní francouzské oceli T12, která je vyráběna výhradně pro Forge de Laguiole®. Jsou kovány na 1 000 ° C ve vlastních dílnách kovárny ve francouzském Laguiole.

 

Včela, napoleonský císařský symbol, jak říká říká legenda, je vyřezána pilníkem a rytcem a většina steakových nožů Forge de Laguiole má na rukojeti tradiční pastýřský kříž. Pastýři zasazovali ostří nože do chleba. Když se nůž postavil svisle, vytvořil s chlebem tvar kříže, což jim poskytlo symbol pro jejich modlitbu.

 

Rukojeť modelu: Jalovcové dřevo (Juniperus oxycedrus) těžené ve Francii. Díky své velmi příjemné vůni cedru dodává jalovcové dřevo těmto jedinečným nožům nádherné kouzlo.

 

Materiál této rukojeti je vyroben ze dřeva Jalovce

Jalovec

 

Rukojeť ze vzácného dřeva je vylepšena dvěma nerezovými podložkami (tzv bolstry) kovanými a upevněnými na kovové vložce, která je před sestavením nože vyvrtána a vyleštěna. Pomáhají chránit rukojeť při každodenním používání.

 

Saténový nebo lesklý povrch: z estetického hlediska zkušení kováři z Forge de Laguiole věří, že rukojeti ze vzácného dřeva budou stejně krásné se saténovým (matným) nebo lesklým (lesklým) povrchem ocelová konstrukce (čepel, podhlavníky, pružina, včela ...). Je to otázka osobní volby a stylu. Vyberte si požadovanou možnost.

 

Unikátní: Žádné dva nože nejsou úplně stejné. Každé dřevo nebo roh je jedinečné a během svého životního cyklu si vyvinulo různé odstíny a vzory. Díky tomu jsou tradiční nože Laguiole jedinečné. Vaše modely proto pravděpodobně budou mít jiné odstíny než ty na našich fotografiích. Ale zaručujeme vám, že jsou všechny krásné a Forge de Laguiole věnuje velkou pozornost při kompletaci rukojetí do jedné krabice.

 

Péče: nepoužívejte myčku nádobí. Dlouhodobý kontakt s vodou má za následek popraskání vzácného dřeva a rohů. V případě potřeby čepel ručně omyjte houbou, horkou vodou a čisticím prostředkem. Pokud je nutné rukojeť očistit, použijte suchou látku k odstranění toho, co je třeba odstranit. Doporučujeme časem ošetřit rukojeť olejem (například na teak)

 

Kolekce stolních nožů Traditional Forge de Laguiole® je dokonalou kombinací tradičního řemesla, kvality a kultivovanosti. Nůž Original Forge de Laguiole®  se vyznačuje plynulým a hedvábným řezem, který s láskou a péčí podtrhuje potěšení z pečlivě připraveného jídla a stolního setu.

Pracujeme s přírodními materiály, jejichž textury a barvy se mohou lišit. Fotografie na tomto webu nejsou smluvně závazné.

Sada 2 stolních nožů

 

Ref                                     T6 2M IN GE 

Délka                                23,5 cm

Rukojeť                           Jalovcové dřevo

Povtrch                            Mat

Box                                    Set 6 kusů

Design                              Traditional

Péče                                   Nevhodný do myčky na nádobí 

label

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: