Kuchyňské a jiné nože

Kuchyňské nože

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

 

Kuchyňské a ostatní nože jsou kolekcí nožů pro různé činnosti , které milujeme. Nože na sýry, nože na šunku, nože na chleba a pečivo, nože na máslo, nože na dopisy, nože na doutníky, nože na dýmku to jsou všechno nože, které nemusí nutně plnit jenom svoji funkci, ale mohou člověka potěšit a pohladit jeho vnímání.  Nůž pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole to je řemeslné umění ve vaší ruce. Vyrobeny jsou z kvalitní oceli T12, rukojeť z kravské kosti, kravského rohu, dřeva, kovu nebo acrylu, vždy v kvalitním ručním provedení s tělem z nerezi nebo mosazi a v lesklém nebo saténovém provedení. Nože Forge de Laguiole® se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečné ostří staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců a sběratelů krásných ostrých nožů.

 

Vyberte si z výrobků kovárny, která v oblasti ruční výroby a tradice patří ke světové špičce, a udělejte investici pro celý život. 

 

fabrika

Nejprodávanější

PC144255
4 445 Kč / ks

Nůž na dýmku Forge De Laguiole Pipe Tool in Snakewood v provedení rukojeti z Hadího dřeva. Zakulacené ostří perfektně kopíruje dno Vaší dýmky, takže nedochází ke škrábání....

Kód: CAL AM BRI
1 položek celkem