Kuchyňské a jiné nože

Kuchyňské nože

RUČNĚ VYROBENO V KOVÁRNĚ
FORGE DE LAGUIOLE

V KVALITĚ NA CELÝ ŽIVOT

 

Kuchyňské a ostatní nože jsou kolekcí nožů pro různé činnosti , které milujeme. Nože na sýry, nože na šunku, nože na chleba a pečivo, nože na máslo, nože na dopisy, nože na doutníky, nože na dýmku to jsou všechno nože, které nemusí nutně plnit jenom svoji funkci, ale mohou člověka potěšit a pohladit jeho vnímání.  Nůž pro každodenní použití z kovárny Forge De Laguiole to je řemeslné umění ve vaší ruce. Vyrobeny jsou z kvalitní oceli T12, rukojeť z kravské kosti, kravského rohu, dřeva, kovu nebo acrylu, vždy v kvalitním ručním provedení s tělem z nerezi nebo mosazi a v lesklém nebo saténovém provedení. Nože Forge de Laguiole® se pro svou nepřekonatelnou kvalitu, dlouhou životnost a výjimečné ostří staly referenčním podpisem největších a nejznámějších kuchařských stolů po celém světě i nadšenců a sběratelů krásných ostrých nožů.

 

Vyberte si z výrobků kovárny, která v oblasti ruční výroby a tradice patří ke světové špičce, a udělejte investici pro celý život. 

 

fabrika

Nejprodávanější

butter knife 807676
2 038 Kč / ks

Kuchyňský nůž na máslo, rukojeť nože je vyrobena z černé špičky kravského Rohu. Celý povrch nože je ve vysokém lesku. Ploška na konci nože plní funkci stojanu. Ruční výroba...

Kód: CB BN BURE
1 položek celkem